Teie nõustamispartner

Ettevõtte ja inimeste juhtimine tänapäeva dünaamilises maailmas tekitab rohkelt küsimusi ja kõhklusi. Kui suurfirmadel on suured meeskonnad ning võimalusi aruteludeks erinevate osapooltega jagub, siis keskmiste ja väikeste organisatsioonide juhtidel on ummikseisud mõnel teemal lihtsad tulema. Meie toetame nõustamisteenusega just teid, aidates harutada juhtimisprobleeme, inimeste loomusega, nende käitumisstiili, suhete ja suhtlemisega seotud küsimusi. Oleme heade kuulajatena teie sparringupartneriks ja treeneriks, vajadusel kasutame psühholoogilisi teste ja käitumisstiili uuringuid. Kui teame kedagi, kel on teie aitamiseks sel hetkel paremaid teadmisi, ühendame teid omavahel.

Juhtide nõustamine

Küsimuste jõud

Mis on pildil õigesti, mis valesti? Aitame jõuda probleemiallikani ja leiame viisi sellest parima õppetunni võtmiseks.

Meil ei ole valmis lahendusi teie probleemidele, meil on küsimused, mis viivad teid lahenduseni ja metoodikad, mis toetavad lahenduste elluviimist tööalaste suhete ja suhtlemise osas.

Metoodiline nõustamine

valime sobiva nõustamisstiili

Paindlik lähenemine

arvestame nii probleemi kui kontekstiga

Sobiv ajagraafik

oleme teie jaoks alati olemas

Anname teile ausat tagasisidet. Me ei luba võimatuid tulemusi, kuid viime teid muutuste teele ja toetame elluviimisel. Meie nõustamisteenus on aidanud kaasa näiteks juhi visiooni selgimisele, töö prioriteetide leidmisele, meeskondade muutustele ja teistele analoogsete, inimeste ja eesmärkidega seotud, küsimuste lahendamisele.

Meie konsultandid